Par uzņēmumu

Uzņēmums RT-Timber(Ekopirts) var lepoties, ka ir vienīgais uzņēmums, kurš Latvijā ražo Pirts Mucas. Cilvēkiem ir iespēja atbraukt uz ražotni un pašiem apskatīt darba procesu. Katram klientam individuāla pieeja. Mūsu darba izmaksas ir samērā konkurētspējīgas un atbilst kvalitātei un termiņiem. Pie mums cilvēki var iegādāties dažādām gaumēm un maciņam pieejamas Pirts Mucas. Ražotajām pirtiņām ir 5 gadu garantiju, kuru ietvaros veicam tehnisko apkopi. Uzņēmums piedāvā arī piegādi un uzstādīšanu pa visu Latviju, un ne tikai, iespējams,arī uz Angliju, Spāniju un Austrāliju.

2006. gads

Uzņēmuma dibināšana

2006.gadā  mūsu uzņēmums savu darbību sāka kā vienkāršs piemājas gaterītis ar vienu zāģi un ēveli. Laika gaitā atvērām mazu galdniecību kurā uzsākām ražot dārza mēbeles, bērnu laukumiņus un citus kvalitatīvus koka izstrādājumus.

2008. gads

Pirma izgatavošana

2008.gadā mums ienāca doma pamēģināt pašiem izgatavot savu Pirts Mucu jeb Mucu Pirti, kā nu kurš to dēvē. Nu jau 4 gadus tā nopietni startējam ar Pirts Mucām, piedaloties dažādos pasākumos, izstādēs, piemēram, "Pavasaris 2016", "Helsus Festival 2016", "Latviskie Pirts un Medus svētki".

2010. gads

Attistība

2010. gadā sākām attīstīt sadarbību ar Latvijas Pirts Skolu un Pirtnieku asociāciju, kuru veidotajos pasākumos cilvēkiem ir lieliska iespēja iemēģināt mūsu ražotās pirtiņas.

2015. gads

Pirmais eksports

2015. gadā tiek eksportēta pirmā Pirts Muca uz Spāniju. Nu jau Latvijā ražotās pirtiņas būs apskatāmas ne tikai Latvijā, bet arī Anglijā un Austrālijā.

2016. gads

Nominēšana

2016.gadā tiekam nominēti apbalvojumam "Gada Ražotājs 2016" Jelgavas novadā. Mūsu darbā svarīgākais ir attieksme pret klientu un kvalitāte. Katram klientam ir individuāla pieeja. Mūsu uzņēmumā ir pieejamas dažādām gaumēm un maciņam pieejamas Mucu pirtiņas.

MŪSU LAIKS
TOP